UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Про НКРЕКП
Головна сторінка  /  Про НКРЕКП  /  Фінансові ресурси  /  Інформація про бюджет (звіт)  /  за 2018 рікверсія для друку


Дата розміщення на сайті: 26.02.20190

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про бюджет Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за 2018 рік

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) утворена відповідно до Указу Президента України від 27.08.2014 № 694 «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», є постійно діючим незалежним державним колегіальним органом.

 

Указом Президента України від 10.09.2014 № 715 затверджена гранична чисельність працівників НКРЕКП у кількості 600 штатних одиниць.

 

Відповідно до Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» мета діяльності НКРЕКП – здійснення державного регулювання з метою досягнення балансу інтересів споживачів, суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, і держави, забезпечення енергетичної безпеки, європейської інтеграції ринків електричної енергії та природного газу України.

 

Основними завданнями НКРЕКП є:

  • забезпечення ефективного функціонування та розвитку ринків у сферах енергетики та комунальних послуг;
  • сприяння ефективному відкриттю ринків у сферах енергетики та комунальних послуг для всіх споживачів і постачальників та забезпечення недискримінаційного доступу користувачів до мереж/трубопроводів;
  • сприяння інтеграції ринків електричної енергії, природного газу України з відповідними ринками інших держав, зокрема в рамках Енергетичного Співтовариства, співпраці з Радою регуляторів Енергетичного Співтовариства, Секретаріатом Енергетичного Співтовариства та національними регуляторами енергетики інших держав;
  • забезпечення захисту прав споживачів товарів, послуг у сферах енергетики та комунальних послуг щодо отримання цих товарів і послуг належної якості в достатній кількості за обґрунтованими цінами;
  • сприяння транскордонній торгівлі електричною енергією та природним газом, забезпечення інвестиційної привабливості для розвитку інфраструктури;
  • реалізація цінової і тарифної політики у сферах енергетики та комунальних послуг;
  • сприяння впровадженню заходів з енергоефективності, збільшенню частки виробництва енергії з відновлюваних джерел енергії та захисту навколишнього природного середовища;
  • створення сприятливих умов для залучення інвестицій у розвиток ринків у сферах енергетики та комунальних послуг;
  • сприяння розвитку конкуренції на ринках у сферах енергетики та комунальних послуг.

Фінансування НКРЕКП з 1 січня 2018 року здійснювалось відповідно до статей 11 та 13 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», статей 11 та 14 Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» за рахунок надходжень до спеціального фонду Державного бюджету України внесків на регулювання, які сплачуються суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, за бюджетною програмою 6341010 «Керівництво та управління у сферах регулювання енергетики та комунальних послуг».

 

Протягом 2018 року надходження до спеціального фонду Державного бюджету України внесків на регулювання, які сплачуються суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, склали 396237,6 тис. грн при запланованих надходженнях 396269,3 тис. грн (процент виконання 99,99).

 

Крім того, НКРЕКП відповідно до статті 13 Бюджетного кодексу має власні надходження, які складаються з плати за оренду майна та благодійних внесків, грантів, дарунків. Власні надходження за 2018 рік склали 23762,1 тис. грн.

 

У звітному році обсяг бюджетних призначень НКРЕКП за бюджетною програмою 6341010 «Керівництво та управління у сфері регулювання енергетики та комунальних послуг» за спеціальним фондом державного бюджету затверджено в сумі 420123,9 тис. грн.

 

Використано протягом 2018 року (касові видатки) – 325639,9 тис. грн.

 

Кредиторська заборгованість відсутня, заборгованості з виплати заробітної плати, платежів до бюджету та соціальних фондів немає.

 

Станом на 01.01.2019 НКРЕКП має дебіторську заборгованість у сумі 0,6 тис. грн, яка є поточною (передплата періодичних видань на 2019 рік).

 

Інформація про бюджет з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків та інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми 6341010 «Керівництво та управління у сфері регулювання енергетики та комунальних послуг» див. тут.

 

Скорочена інформація про бюджет Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за 2018 рік відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України та Вимог до публічного представлення головними розпорядниками коштів державного бюджету інформації про бюджет, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 01.12.2010 № 1489, офіційно опублікована 25.02.2019 в друкованому виданні «Інформаційний бюлетень НКРЕКП» за № 2.

   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)