UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Про НКРЕКП
Головна сторінка  /  Про НКРЕКП  /  Фінансові ресурси  /  Реквізити для сплати внеску на регулюванняверсія для друку


Дата розміщення на сайті: 19.01.20180
Дата оновлення:30.12.2020

Реквізити для сплати внеску на регулювання

 

Відповідно до Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» і Порядку розрахунку та встановлення ставки внесків на регулювання, затвердженого постановою НКРЕКП від 06.04.2017 № 491, суб'єкти господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, сплачують внески на регулювання.

 

Внески на регулювання сплачуються щоквартально до спеціального фонду державного бюджету протягом перших 30 днів поточного кварталу, наступного за звітним.

 

Звертаємо увагу, що у призначенні платежу необхідно обов’язково вказувати код ЄДРПОУ (платника) та назву коду доходу 21084000 «Внески на регулювання, які сплачуються суб'єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, відповідно до статті 13 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

Реквізити рахунків для сплати внесків на регулювання розміщенні на офіційному веб-порталі Державної казначейської служби України у розділі «Діяльність», «Реквізити доходних рахунків»: https://www.treasury.gov.ua/ua/requisites .

 

Звертаємо увагу, що з 01.01.2021 будуть діяти нові рахунки для зарахування податків, зборів та інших платежів, відкриті відповідно до нового Плану рахунків.

 

Реквізити нових рахунків для зарахування доходів до державного бюджету з 01.01.2021 можна отримати в територіальних органах Казначейства та на вебсторінках Казначейства і головних управлінь Казначейства.

 

Примітка: при пошуку реквізитів доходних рахунків на сайті ДКСУ у вікнах «регіон», «район, місто обл. значення та ОТГ» вибрати потрібне найменування і набрати у вікні «найменуванні податку, збору платежу» літерами «внески на регулювання».

 

Додаткова інформація за телефоном (044) 204-48-39.

   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)