Директор Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Світлана Черних взяла участь у засіданні за круглим столом на тему: «Сто днів до зими. Частина 4. Комунальна теплоенергетика. З теплом чи без тепла?».
Круглий стіл було організовано Центром досліджень енергетики (EIRCenter.com).
Під час засідання було обговорено такі питання:
- стан підготовки підприємств теплоенергетики до опалювального сезону;
- чи буде достатньо Україні запасів палива для сталого проходження осінньо-зимового періоду;
- що заважає українським теплоенергетикам підготуватися до зими;
- субсидії в умовах нових тарифів на тепло.
У заході взяли участь Альона Бабак, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства; Едуард Кругляк, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та представники НАК «Нафтогаз України», асоціації «Укртеплокомуненерго» і окремих підприємств теплоенергетики.
Підводячи підсумки круглого столу Едуард Кругляк підтвердив технічну готовність підприємств теплоенергетики до опалювального сезону 2015/2016 років знаходиться на рівні 87-90 %.