Шановні колеги!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!
Це чудова нагода привітати та вшанувати всіх, хто пов’язав своє життя із нафтогазовою галуззю.
Завдяки вашій самовідданій праці і відповідальному ставленню до справи відбувається реформування паливно-енергетичного комплексу держави, прогресивний розвиток якого - запорука енергетичної незалежності України, гарант її національної безпеки і розвитку економіки країни в цілому.
Саме тому перед нами, тими кому судилося стати активними учасниками творення нового нафтогазового господарства, поставлено почесне завдання – забезпечити ефективність та безповоротність перетворень. Це благородна справа, велика честь і відповідальність перед власним сумлінням та наступними поколіннями.
Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться вирішити усі складні питання, реформувати галузь та підняти рівень послуг до європейських стандартів.
Я хочу щиро подякувати за вашу працю та побажати щастя, міцного здоров`я, миру вам і вашим родинам! Нехай наступні роки будуть сповнені творчим натхненням, життєвою енергією та впевненістю в завтрашньому дні нашої держави!
З повагою
Голова Національної комісії, що здійснює
державне регулювання у сферах енергетики
та комунальних послуг Д. Вовк