UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Електрична енергія
Головна сторінка  /  Електрична енергія  /  Інтерактивний реєстр електропостачальниківверсія для друку


Дата розміщення на сайті: 17.02.20210

Інтерактивний реєстр електропостачальників

 

Із запровадженням нової моделі ринку електричної енергії відбулись зміни у взаємовідносинах між учасниками роздрібного ринку, згідно з якою споживачі набули право вільно обирати постачальників електричної енергії.

 

З метою забезпечення споживачів можливістю зручного моніторингу роздрібного ринку електричної енергії та вибору електропостачальника, НКРЕКП за підтримки DiXi Group було створено публічний інтерактивний реєстр постачальників. За допомогою дашборду користувачі можуть ознайомитись з діяльністю постачальників за ключовими показниками – кількість споживачів та об’єм поставленої електроенергії, – а також проаналізувати їх в динаміці за місяцями. Слід зазначити, що інформацію зібрано в розрізі наявності договірних відносин між постачальником і операторами систем розподілу. Відповідно, до реєстру не потрапили компанії, які не уклали договори з оператором системи розподілу.

 

Інтерактивний реєстр створено на основі отриманих даних від операторів систем розподілу. Дані щодо об’ємів поставленої електричної енергії за останній місяць є оперативною інформацією операторів систем розподілу та можуть бути непогоджені з електропостачальниками. Зведений уніфікований набір даних доступний для завантаження на вебсайті НКРЕКП.

 

Звертаємо увагу, що у випадку виявлення електропостачальником помилки в даних, просимо перевіряти інформацію у первинному наборі даних (посилання вище) та звертатись до відповідного оператора системи розподілу для її виправлення і повідомлення НКРЕКП про скориговані данні.

 

Інформація оновлюватиметься щомісячно з урахуванням коригувань за попередній місяць, що передував звітному.

 

   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)