UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Про НКРЕКП
Головна сторінка  /  Про НКРЕКП  /  Міжнародне співробітництво  /  Співробітництво з органами регулювання інших країн  /  NARUCверсія для друку


Національна Асоціація членів комісій з регулювання комунальних підприємств США (NARUC)

 

НКРЕ з 2010 року приймає участь в Програмі Партнерства в сфері регулювання енергетики (далі - Програма Партнерства) з Національною Асоціацією членів комісій з регулювання комунальних підприємств США (NARUC), яка реалізується за фінансової підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID).

 

Програма Партнерства є інструментом для обміну досвідом та інформацією між органами регулювання енергетики США та України з метою вдосконалення системи регулювання енергетичного сектору на засадах принципів ринкової економіки та зміцнення довгострокових відносин між органами регулювання обох країн. Співпраця між представниками органів регулювання здійснюється шляхом організації візитів-обмінів учасників Програми Партнерства, проведення семінарів, нарад та інших заходів.

 

Конструктивний обмін ідеями та інформацією, прикладами найкращої практики в сфері регулювання енергетики в рамках Програми Партнерства сприятиме вдосконаленню нормативно-правової бази регулювання для забезпечення ефективного, сталого і прозорого функціонування ринків електроенергії та природного газу та їх розвитку, з забезпеченнями балансу інтересів як споживачів, так і інвесторів в галузі.

 

Тематика Програми Партнерства охоплює ряд основних проблем, що стоять перед органами регулювання: принципи та методи тарифного регулювання і регулювання якості послуг, визначення справедливої вартості послуг, покращення інвестиційної привабливості галузі, забезпечення енергоефективності, захист прав споживачів, використання відновлюваних енергетичних ресурсів та інші актуальні питання.

 

Веб-сайт Національної Асоціації членів комісій з регулювання комунальних підприємств США (NARUC) знаходиться за адресою www.naruc.org. Більше інформації можна знайти за адресою http://www.naruc.org/international/where-we-work/europe-and-eurasia/ukraine/

 

   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)