UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Про НКРЕКП
Головна сторінка  /  Про НКРЕКП  /  Фінансові ресурси  /  Інформація про бюджет (звіт)  /  за 2017 рікверсія для друку


Дата розміщення на сайті: 26.02.20180

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про бюджет Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за 2017 рік

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), утворена відповідно до Указу Президента України від 27.08.2014 № 694 «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», є постійно діючим незалежним державним колегіальним органом.

 

Указом Президента України від 10.09.2014 № 715 затверджена гранична чисельність працівників НКРЕКП у кількості 600 штатних одиниць.

 

Відповідно до Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» мета діяльності НКРЕКП – здійснення державного регулювання з метою досягнення балансу інтересів споживачів, суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, і держави, забезпечення енергетичної безпеки, європейської інтеграції ринків електричної енергії та природного газу України.

 

Основними завданнями НКРЕКП є:

  • забезпечення ефективного функціонування та розвитку ринків у сферах енергетики та комунальних послуг;
  • сприяння ефективному відкриттю ринків у сферах енергетики та комунальних послуг для всіх споживачів і постачальників та забезпечення недискримінаційного доступу користувачів до мереж/трубопроводів;
  • сприяння інтеграції ринків електричної енергії, природного газу України з відповідними ринками інших держав, зокрема в рамках Енергетичного Співтовариства, співпраці з Радою регуляторів Енергетичного Співтовариства, Секретаріатом Енергетичного Співтовариства та національними регуляторами енергетики інших держав;
  • забезпечення захисту прав споживачів товарів, послуг у сферах енергетики та комунальних послуг щодо отримання цих товарів і послуг належної якості в достатній кількості за обґрунтованими цінами;
  • сприяння транскордонній торгівлі електричною енергією та природним газом, забезпечення інвестиційної привабливості для розвитку інфраструктури;
  • реалізація цінової і тарифної політики у сферах енергетики та комунальних послуг;
  • сприяння впровадженню заходів з енергоефективності, збільшенню частки виробництва енергії з відновлюваних джерел енергії та захисту навколишнього природного середовища;
  • створення сприятливих умов для залучення інвестицій у розвиток ринків у сферах енергетики та комунальних послуг;
  • сприяння розвитку конкуренції на ринках у сферах енергетики та комунальних послуг.

НКРЕКП є головним розпорядником бюджетних коштів.

 

Фінансування НКРЕКП у 2017 році здійснювалось за рахунок та в межах видатків, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою 6341010 «Керівництво та управління у сфері регулювання енергетики та комунальних послуг».

 

Крім того, в межах видатків за КПКВ 6341010 «Керівництво та управління у сфері регулювання енергетики та комунальних послуг» здійснювалось фінансування заходів з ліквідації Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.

 

Затверджено кошторисом на 2017 рік (зі змінами) 105985,8 тис. грн, в тому числі: за загальним фондом – 103900,8 тис. грн, за спеціальним фондом – 2085,0 тис. гривень.

 

Використано протягом 2017 року (касові видатки) – 103861,0 тис. грн, в тому числі: за загальним фондом – 102427,5 тис. грн, за спеціальним фондом – 1433,5 тис. гривень.

 

Дебіторська та кредиторська заборгованість за рахунок коштів загального фонду державного бюджету відсутня. Заборгованості з виплати заробітної плати, за платежами до бюджету та соціальних фондів немає.

 

Станом на 01.01.2018 НКРЕКП має дебіторську заборгованість за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету в сумі 1,9 тис. грн, яка є поточною (передплата періодичних видань на 2018 рік).

 

Використання бюджетних коштів у НКРЕКП у звітному періоді здійснювалось відповідно до кошторису, плану асигнувань із загального та спеціального фонду державного бюджету, затверджених в установленому порядку.

 

Фінансові операції НКРЕКП здійснювались через реєстраційні рахунки, відкриті в Державній казначейській службі України.

 

НКРЕКП отримано грант від Шведського Агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) (Угода про Грант від 23.04.2014 № TF017571 між Міжнародним банком реконструкції та розвитку і Міністерством економічного розвитку і торгівлі України) для виконання проекту «Програма сприяння регуляторній реформі централізованого теплопостачання України». Протягом 2017 року на виконання зазначеного проекту використано 1044,3 тис. гривень.

 

Інформація про бюджет з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків та інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми 6341010 «Керівництво та управління у сфері регулювання енергетики та комунальних послуг» див. тут.

 

Скорочена інформація про бюджет Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за 2017 рік відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України та Вимог до публічного представлення головними розпорядниками коштів державного бюджету інформації про бюджет, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 01.12.2010 № 1489, офіційно опублікована 26.02.2018 в № 2 «Інформаційного бюлетеня НКРЕКП» - друкованому виданні Комісії.

 

Публічне представлення інформації про бюджет відбудеться 06.03.2018 на засіданні Комісії, у формі відкритого слухання.

   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)