UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  



Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:



Пароль (мінімум 6 символів)**:



Підтвердження пароля*:



Контрольне запитання*:



Відповідь на запитання*:



Прізвище Ім'я По-батькові*:



E-mail*:



Факс:



Телефон:



Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 



Електрична енергія
Головна сторінка  /  Електрична енергія  /  Питання – відповіді  /  У випадку укладення договору про користування електричною енергією з фізичною особою чи є необхідність переукладати такий договір через три роки його дії?



версія для друку


Дата розміщення на сайті: 12.06.2015

У випадку укладення договору про користування електричною енергією з фізичною особою чи є необхідність переукладати такий договір через три роки його дії?

 

Відповідь:

 

Відповідно до абзаців першого та другого пункту 3 Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.99 № 1357, споживання електричної енергії здійснюється на підставі договору про користування електричною енергією між споживачем і енергопостачальником, що розробляється енергопостачальником згідно з Типовим договором про користування електричною енергією (додаток 1 до цих Правил) і укладається на три роки.

 

Договір про користування електричною енергією вважається продовженим на рік, якщо за місяць до закінчення зазначеного терміну жодна із сторін не заявила про розірвання договору або про внесення до нього змін.

 

Таким чином, після закінчення трирічного строку дії та за умови, що жодна із сторін не заявила про розірвання договору або про внесення до нього змін, договір буде продовжено на наступний четвертий рік. При цьому (оскільки змін до договору не вносилось) цей договір буде містити зазначену вище норму щодо умов його пролонгації. Тобто у разі, якщо за місяць до закінчення четвертого року дії договору жодною із сторін не буде  заявлено про розірвання або внесення до нього змін, договір буде вважатись продовженим на наступний п’ятий рік.

 

Враховуючи зазначене, договір про користування електричною енергією вважається пролонгованим на кожний наступний рік, якщо за місяць до закінчення терміну дії договору жодна із сторін не заявила про розірвання або внесення до нього змін.





   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)