Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 19.02.2021 14:32


    НКРЕКП започатковує співпрацю з Британським регулятором Ofgem

18 лютого 2021 року членкині НКРЕКП Ольга Бабій та Оксана Кривенко взяли участь у круглому столі щодо започаткування нового проекту технічної допомоги Британського регулятора Ofgem для НКРЕКП, метою якого є налагодження співпраці задля обміну досвідом та сприяння підвищенню інституційного потенціалу українського енергетичного Регулятора. Захід відбувся за участі представників Ofgem, Посольства Великобританії, Міністерства енергетики України та ПрАТ «НЕК «Укренерго».

 

Ольга Бабій виступила з вітальним словом, зазначивши, що отримання експертної допомоги від найдосвідченішого енергетичного регулятора Європи є довгоочікуваним заходом і НКРЕКП високо цінує таку можливість: «Ми очікуємо, що співпраця з Британським регулятором допоможе НКРЕКП заздалегідь виявляти потенційні проблеми, пов’язані з реформами енергетичного сектору в Україні, та вчасно знаходити потрібні рішення».

 

Учасники круглого столу відзначили, що енергетичні системи обох країн мають багато спільного, подібними є і виклики, які стоять перед обома Регуляторами, тому налагодження такої двосторонньої співпраці є дуже актуальним та корисним.

 

Сторони висловили сподівання на успіх і плідну співпрацю в рамках майбутніх двосторонніх семінарів, що дозволить сформувати стійкі та довготривалі зв’язки як на високому, так і на експертному рівні.


[повернутись]