Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 19.03.2018 20:15


    23 березня відбудеться засідання НКРЕКП

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 23 березня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ТЕРМ-ОЙЛ»;

ТОВ «КЛЕЙМОН».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «СОНЦЕДАР ЕНЕРДЖІ».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії ПП  «ОККО КОНТРАКТ».

 

4. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Енергетична компанія «Сонячне поле»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «ЕГОР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ІНДУСТРІЯ АВТО-ПЛЮС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ СВП «СВІТЛОДАР»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2017 № 1617» (ТОВ «ЄВРОІМЕКС» (9 – 10 черги СЕС), ТОВ «Екоенергосервіс Дніпро» (СЕС-2 Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, на території Солонянської селищної ради), ТОВ «ЕКОТЕХНІК МИНЬКІВЦІ» (1 пусковий комплекс 2 черга СЕС Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н, с. Миньківці, вул. Молодіжна, 42), ТОВ «Енергетична компанія «Сонячне поле» (СЕС «Щирець-1»), ПП «ЕГОР» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Амур-Гавань, 5-А), ТОВ «ІНДУСТРІЯ АВТО-ПЛЮС» (СЕС Хмельницька обл., м. Хмельницький, вул. Волочиська, 1/11А), ТОВ СВП «СВІТЛОДАР» (СЕС «СВІТЛОДАР»), ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ» (Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, Саксаганський р-н, район шахти «Батьківщина»));

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 квітня 2018 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств» (з 01 квітня 2018 року).

 

5. Про затвердження Звіту про результати діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2017 році.

 

6. Про надання кредитних коштів виробникам електричної енергії у березні 2018 року.

 

7. Про внесення змін до кошторису ДП «Енергоринок» на 2018 рік.

 

8. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2018 року № 262 «Про алгоритм перерахувань коштів на березень 2018 року» (уточнене формулювання).

 

9. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до величини інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «Донбасенерго» для реалізації першої – третьої черги проекту реконструкції енергоблока № 7 Слов'янської ТЕС».

 

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до величини інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «ДТЕК Західенерго».

 

11. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до величини інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» для реалізації проекту реконструкції енергоблока № 1 Криворізької ТЕС».

 

12. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 13 червня 2013 року № 696».

 

13. Про перенесення термінів повернення коштів, отриманих виробниками електричної енергії відповідно до постанов НКРЕКП, прийнятих на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 липня 2015 року № 765-р.

 

14. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП  про скасування тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води за категоріями споживачів:

ДКП «Луцьктепло»;

КП «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області;

КП «Лисичанськтепломережа»;

ПАТ «Бердянське підприємство теплових мереж»;

КПП «Теплоенергопостач»;

ПАТ «Мотор Січ»;

ТОВ «Смілаенергопромтранс»;

КП «Теплові мережі Ізмаїлтеплокомуненерго»;

КП «Новомосковськтеплоенерго»;

КП «Бердичівтеплоенерго»;

КВЕП «Подільськтеплокомуненерго».

 

15. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку (правил) організації та ведення обліку за ліцензованими видами діяльності у сфері теплопостачання на принципах стимулюючого регулювання».

 

16. Про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію  на квітень 2018 року.


[повернутись]