Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 13.03.2018 15:53


    30 березня відбудуться консультації з громадськістю - круглий стіл «Стан впровадження нової тарифної методології з розподілу природного газу»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ 

про проведення консультацій з громадськістю – засідання за круглим столом на тему: «Стан впровадження нової тарифної методології з розподілу природного газу»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проводить консультації з громадськістю – засідання за круглим столом на тему: «Стан впровадження нової тарифної методології з розподілу природного газу».

 

Громадські слухання пройдуть у форматі всебічного обговорення шляхом обміну думками всіх зацікавлених сторін.

 

Публічне громадське обговорення відбудеться 30 березня 2018 року о 10:00 у приміщенні НКРЕКП за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123.

 

Запрошуються усі бажаючі, а також представники засобів масової інформації.

 

Письмові пропозиції із порушеного питання приймаються до 27 березня 2018 року за адресою: 03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19 або на електронну адресу krivenko@nerc.gov.ua.

 

Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення, надає відповідальна особа – Кривенко Оксана Олександрівна, заступник директора Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері, тел. (044) 204-48-88.

 

Результати публічного громадського обговорення (звіт) будуть доведені до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП не пізніше, ніж через два тижні після його проведення.

 


[повернутись]