Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 05.03.2018 10:00


    КОМІСІЯ ЗАПРОШУЄ ДО ОБГОВОРЕННЯ МОДЕЛІ ПІДТРИМКИ ВИРОБНИКІВ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ З АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ У ВИГЛЯДІ ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНІВ ТА ПРОПОНУЄ СВОЇ НАПРАЦЮВАННЯ ДО УВАГИ РИНКУ

У зв’язку з необхідністю удосконалення регуляторного поля у сфері стимулювання виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії та для залучення додаткових інвестицій у сферу відновлювальних джерел енергії (ВДЕ), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє про створення робочої групи для обговорення та напрацювання шляхів запровадження схеми підтримки виробників електричної енергії з альтернативних джерел енергії у вигляді проведення аукціонів.

 

Презентації щодо запровадження схеми підтримки виробників електричної енергії з альтернативних джерел енергії у вигляді проведення аукціонів розміщена на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет (укр. та англ. мовами).

 

Засідання робочої групи щодо обговорення та напрацювання шляхів запровадження схеми підтримки виробників електричної енергії з альтернативних джерел енергії у вигляді проведення аукціонів відбудеться 19 березня 2018 року о 10:00 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, каб. 123.

 

Заявки для участі у робочій групі приймаються до 16 березня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: Chupryna.Oleksiy@nerc.gov.ua, Kozakevich@nerc.gov.ua,  Mikhailovsky@nerc.gov.ua.


 

 

[повернутись]