Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 21.12.2017 14:47


    Важлива інформація щодо оплати за спожиту електричну енергію населенням

До Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, надходять численні звернення громадян та громадських організацій щодо недопущення сплати комісійної винагороди банками при прийманні платежів за електричну енергію безпосередньо від населення.

 

З метою недопущення додаткового фінансового навантаження на населення при сплаті за спожиту електричну енергію, та відповідно недопущення зменшення рівнів розрахунків населенням за спожиту електроенергію, НКРЕКП передбачає у структурах тарифів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом енергопостачальних компаній кошти на сплату комісійної винагороди банкам та/або УДППЗ «Укрпошта» при прийманні платежів за електричну енергію безпосередньо від населення. При цьому, енергопостачальні компанії самостійно обирають установи, з якими укладають договори за принципом економічної доцільності (мінімізації витрат).

 

Інформація стосовно банківських установ (у т.ч. УДППЗ «Укрпошта»), де населення може здійснювати оплату за спожиту електричну енергію та комунальні послуги без стягнення комісійної винагороди, оприлюднена енергопостачальними компаніями на їх офіційних веб-сайтах.


[повернутись]