Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 30.11.2017 17:18


    15 грудня відбудуться громадські слухання «Стан впровадження стимулюючого тарифоутворення для енергорозподільчих компаній»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення консультацій з громадськістю – громадських слухань на тему: «Стан впровадження стимулюючого тарифоутворення для енергорозподільчих компаній»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проводить консультації з громадськістю – громадські слухання на тему: «Стан впровадження стимулюючого тарифоутворення для енергорозподільчих компаній».

 

З інформаційно-аналітичними матеріалами до заходу можна ознайомитися тут.

 

Громадські слухання пройдуть у форматі всебічного обговорення шляхом обміну думками всіх зацікавлених сторін.

 

Публічне громадське обговорення відбудеться 15 грудня 2017 року о 10:00 у приміщенні НКРЕКП за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123.

 

Запрошуються усі бажаючі, а також представники засобів масової інформації.

 

Письмові відгуки та пропозиції приймаються до 12 грудня 2017 року за адресою: 03057 м. Київ, вул. Смоленська, буд. 19 або на електронну адресу ВogdanT@nerc.gov.ua.

 

Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення, надає відповідальна особа - Богдан Тетяна Вікторівна, тел. (044) 204-48-88.

 

Результати публічного громадського обговорення (звіт) будуть доведені до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП не пізніше, ніж через два тижні після його проведення.


[повернутись]