Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 30.11.2017 11:05


    20 грудня відбудуться консультації з громадськістю - круглий стіл «Проблемні питання формування та забезпечення єдиного тарифного стимулювання перероблення та захоронення побутових відходів»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення консультацій з громадськістю – засідання за круглим столом на тему: «Проблемні питання формування та забезпечення єдиного тарифного стимулювання перероблення та захоронення побутових відходів» 


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проводить консультації з громадськістю у формі засідання за круглим столом на тему: «Проблемні питання формування та забезпечення єдиного тарифного стимулювання перероблення та захоронення побутових відходів».

 

Засідання за круглим столом відбудеться 20 грудня 2017 року о 10:00 в приміщенні НКРЕКП за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123.

 

Усіх бажаючих взяти участь у засіданні круглого столу просимо зареєструватися, надіславши до 16 години 15 грудня 2017 року на електронну адресу Wasteregulation@nerc.gov.ua свої данні (ПІБ, назва організації, займана посада, контакти).

 

Окрім того, осіб, які бажають висловити свою думку під час проведення заходу, просимо надати основні тези своїх виступів у письмовому вигляді з метою включення до порядку денного. Тривалість виступу не має перевищувати 10 хвилин.

 

За консультаціями щодо проведення круглого столу звертатися до Котяш Оксани Петрівни, тел. (044) 207-19-72.

 

Звіт про результати проведення консультацій з громадськістю буде доведений до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП.


[повернутись]