Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 04.10.2017 17:06


    НКРЕКП провела зустріч з інвесторами у сфері «зеленої» енергетики, ОРІС та аташе посольства США

Сьогодні Дмитро Вовк, Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та Вікторія Морозова, член Комісії, провели зустріч з представниками інвестора ТОВ «ЮроКейп Юкрейн І», Офісу залучення інвестицій UkraineInvest при Уряді України, Корпорації закордонних приватних інвестицій США (ОРІС) та аташе посольства США в Україні.

 

Під час зустрічі було відзначено значний прогрес НКРЕКП у розробці умов для залучення інвестицій у сфері «зеленої» енергетики завдяки затвердженню bankable PPA (зміни до Примірного договору про купівлю-продаж електричної енергії між державним підприємством «Енергоринок» та суб'єктом господарювання, що виробляє електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії (постанова від 14.09.2017 № 1118).

 

Сторони обговорили поточний статус інвестиційного проекту на 400 млн. доларів США та необхідні кроки для залучення ОРІС до проекту з урахуванням наявності попереднього схвалення.

 

Голова та член Комісії підтвердили рішучість вносити зміни до нормативної бази Регулятора у сфері «зеленої» енергетики для поліпшення інвестиційного клімату, що в результаті приведе до створення нових генеруючих потужностей та підвищення рівня енергетичної безпеки України у співпраці з американською стороною.

 

Довідково: 


[повернутись]