Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 13.09.2017 15:52


    29 вересня відбудуться консультації з громадськістю - круглий стіл «Проблемні питання формування та забезпечення єдиного тарифного стимулювання перероблення, спалення та захоронення побутових відходів»

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення консультацій з громадськістю – засідання за круглим столом на тему: «Проблемні питання формування та забезпечення єдиного тарифного стимулювання перероблення, спалення та захоронення побутових відходів»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проводить консультації з громадськістю у формі засідання за круглим столом на тему: «Проблемні питання формування та забезпечення єдиного тарифного стимулювання перероблення, спалення та захоронення побутових відходів».

 

Засідання за круглим столом відбудеться 29 вересня 2017 року о 10:00 в приміщенні НКРЕКП за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123.

 

Усіх бажаючих взяти участь у засіданні круглого столу просимо зареєструватися, надіславши до 16 години 27 вересня 2017 року на електронну адресу Wasteregulation@nerc.gov.ua свої данні (ПІБ, назва організації, займана посада, контакти).

 

Окрім того осіб, які бажають висловити свою думку під час проведення заходу, просимо надавати основні тези своїх виступів з метою включення до порядку денного. Тривалість виступу не має перевищувати 10 хвилин.

 

За консультаціями щодо проведення круглого столу звертатися до Котяш Оксани Петрівни, тел. (044) 207-19-72.

 

Звіт про результати проведення консультацій з громадськістю буде доведений до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП. 


[повернутись]