Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 04.09.2017 12:28


    НКРЕКП надала на запит Секретаріату Енергетичного Співтовариства матеріали, необхідні для аудиту

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на запит Секретаріату Енергетичного Співтовариства надала всі необхідні матеріали для забезпечення незалежного аудиту Регулятора.

 

В матеріалах було детально описано діяльність НКРЕКП, стан реального функціонування Регулятора в існуючих умовах.

 

НКРЕКП і в подальшому буде сприяти в забезпеченні її незалежного аудиту Енергетичним Співтовариством та надавати всю необхідну інформацію.

 

Секретаріат Енергетичного Співтовариства на сьогодні активно працює з аналізу правової бази діяльності Регулятора, стану реального функціонування НКРЕКП, а також проводить оцінку ключових рішень Комісії, що дасть можливість розвивати енергетичний сектор у відповідності до міжнародних зобов’язань України.

 

Довідково:

 

11 липня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, звернулася до Енергетичного Співтовариства з пропозицією провести незалежний аудит діяльності НКРЕКП. З повним текстом звернення можна ознайомитись за посиланням: http://www.nerc.gov.ua/?news=6210 .

 

22 серпня Дмитро Вовк, Голова НКРЕКП, провів робочу зустріч в офісі Секретаріату Енергетичного Співтовариства у Відні щодо планів здійснення незалежного аудиту Регулятора. З текстом новини про робочу зустріч можна ознайомитись за посиланням: http://www.nerc.gov.ua/?news=6369 .


[повернутись]