Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 14.03.2017 11:17


    14 березня відбулося засідання НКРЕКП

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 березня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Анулювати ВАТ «ПІВДЕННИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії. 

 

2. Внести доповнення до алгоритму розподілу коштів з поточного рахунка із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії.

 

3. Здійснити повернення коштів енергогенеруючими компаніями, яким було надано авансові платежі за рахунок кредитних коштів, які ДП «Енергоринок» залучає в АТ «Ощадбанк».

 

4. Зобов’язати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОДОКАНАЛ-СЕРВІС» надати до НКРЕКП до 15 квітня 2017 року інформацію:

- про зміни даних у документах, що додавалися до заяви про видачу ліцензії у письмовій формі разом з документами або засвідченими в установленому порядку копіями документів, які підтверджують зазначені зміни станом на 31.12.2016;

- про результати діяльності інших, крім ліцензованих видів діяльності за 2016 рік.

 

5. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 02 липня 2015 року № 1988 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії».

 

6. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 01 жовтня 2015 року № 2526 «Про накладення штрафу на ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії».

 

7. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 03 грудня 2015 року № 2904 «Про накладення штрафу на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


[повернутись]