UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин11.05.2017 16:58
версія для друку


16 травня відбудеться засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 16 травня 2017 року об 11-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Онлайн-транслація засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

ДП «ГАЗ МЕЛІТОПОЛЯ» ПАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ»;

ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «АЗОВГАЗ»;

ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ДП «ГАЗ МЕЛІТОПОЛЯ» ПАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ»; 

ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ»;  

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»;   

ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ»;  

ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ»;  

ТОВ «ЕНЕРГО-АЛЬЯНС-2005»;

ТОВ «УЕК «НАФТОГАЗ КОНТАКТ»;  

ТОВ «БОГОРОДЧАНИНАФТОГАЗ»;

ТЗОВ «СТРИЙНАФТОГАЗ»; 

ТОВ «ГАЗПРОМІНВЕСТ ЛТД»;

ТОВ  «ГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ»;

ТОВ «ЕЛІКОР КАПІТАЛ»; 

ТОВ «СИНЕРГІЯ ГАЗ ЕНЕРДЖИ»;

ТОВ «МЕГАГАЗ ПОСТАЧ»;

ТОВ «ГАЗОВИЙ РЕСУРС»;

ПП «ЦЕНТР ДОПОМОГИ ТА СПІВРОБІТНИЦТВА «ХОСЕН»;

ТОВ «ГРУПА «УМВБ»;

ТОВ «ЗАХІДГРУП»;

ТОВ  «ДЕЙМОСС КОМПАНІ»; 

ТОВ «АЗОВГАЗ»; 

ТОВ «ЛІБЕРТІ  ГАЗ»; 

ТОВ «ЗАГРЕЙ ТЕХНОЛОГІЯ»; 

ТОВ «ИНПРОМСЕРВИС»;

ТОВ «ГАЗКОНТРАКТ»; 

ТОВ «ПАЛИВТОРГ»;

ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ».

 

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

СФГ «ПАВЛІВСЬКЕ»;

ПП «ПІКЕТ-БУД-ТРАНС». 

 

4. Про переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, виданої КП «ВОДОКАНАЛ» МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ. 

 

5. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання теплової енергії, виданих КМП «ЧЕРНІВЦІТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

6. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії ПОЛТАВСЬКИМ ОБЛАСНИМ КОМУНАЛЬНИМ ВИРОБНИЧИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

 

7. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії ПЕРВОМАЙСЬКИМ КП «ТЕПЛОМЕРЕЖІ».

 

8. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії ДП «ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО МАЯК» ПАТ «МАЯК».

 

9. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 23 вересня 2016 року № 1583 «Про накладення штрафу на КОНЦЕРН «МТМ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії».

 

10. Про результати перевірки дотримання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі зберігання природного, нафтового газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов з транспортування природного, нафтового газу (метану) вугільних родовищ трубопроводами ПАТ «ДЕРЖАВНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧОРНОМОРНАФТОГАЗ».

 

11. Про невиконання постанови НКРЕКП від 19 листопада 2015 року № 2813         КП «ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ» ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ.

 

12. Про невиконання постанови НКРЕКП від 25 червня 2015 року № 1866 КП ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».

 

13. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 12 листопада 2015 року № 2797 «Про накладення штрафу на КП «НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

14. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 25 червня 2015 року № 1867 «Про накладення штрафу на КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

15. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 27 жовтня 2016 року № 1905 «Про накладення штрафу на КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

16. Про збільшення строку проведення планової виїзної перевірки ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ».

 

17. Про перенесення термінів повернення коштів, отриманих виробниками електричної енергії відповідно до постанов НКРЕКП, прийнятих на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 липня 2015 року № 765-р «Про комплексні заходи щодо стабілізації роботи енергогенеруючих компаній та теплоелектроцентралей для забезпечення надійності роботи об’єднаної енергетичної системи України в осінньо-зимовий період 2015/16 року», з травня 2017 року на червень 2017 року.

 

18. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 квітня 2017 року № 606 «Про алгоритм перерахувань коштів на травень 2017 року».

 

19. Про затвердження змін до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як оплата теплопостачальних організацій за вироблену  теплогенеруючими організаціями теплову енергію за травень 2017 року.

 

20. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення      тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Чорноморськводоканал».

 

21. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення  тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) КП «Чорноморськводоканал».

 

22. Про встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води ПАТ «АК «Київводоканал».

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)