UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин29.03.2017 11:25
версія для друку


Руслан Машляківський взяв участь у селекторній нараді Кабінету Міністрів України щодо підсумків опалювального сезону та впровадження тарифної децентралізації


Руслан Машляківський, член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 28 березня взяв участь у селекторній нараді Кабінету Міністрів України щодо підсумків опалювального сезону та впровадження тарифної децентралізації. Захід відбувся під головуванням Геннадія Зубка, Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, за участю представників областей.

 

Під час наради Руслан Машляківський надав роз’яснення щодо нових ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання і централізованого водопостачання та водовідведення.

 

Таким чином, 67 % діючих ліцензіатів НКРЕКП з централізованого водопостачання та водовідведення та 74 % ліцензіатів у сфері теплопостачання повністю переходять під контроль місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

 

«Зі свого боку НКРЕКП бере на себе зобов’язання не залишати компанії один на один з місцевими органами влади та готові передати всі розрахункові матеріали і надавати будь-яку методологічну допомогу в роботі цих підприємств», - зазначив член НКРЕКП Руслан Машляківський.

 


 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)